Први педагошки саветник у нашој школи – Дијана Коцкаревић

Професионални развој и стручно усавршавање наставника регулисани су Законом о основама система образовања и васпитања као и Правилником о сталном стручном усавршавању и стицању звања наставника, васпитача и стручних сарадника.

На основу непосредног увида у рад  професора разредне наставе  Дијане Коцкаревић, анализе портфолија и других доказа, процене и самопроцене нивоа компетенција, увида у школску и педагошку документацију и евиденцију и разговора са кандидатом, просветне саветнице  Драгана Глоговац и Весна Јовицки су дале позитивно мишљење у вези са стицањем звања ПЕДАГОШКИ САВЕТНИК, на основу којег је директор школе Немања Јовишевић донео решење.

Сви испитани стандарди у вези са радом учитељице Дијане Коцкаревић оцењени су високом оценом.

ОШ “Мирослав Антић“ у Футогу је овим добила потврду да је квалитетна образовно-васпитна установа, која на најбољи могући начин подржава рад и развој ученика и ствара услове за стално стручно усавршавање и напредовање наставника.