Opšta akta škole
 
Prijava nasilja

Радници школе:

 

Наставно особље

Ред. број

Наставник

Предмет

1.
Бомештар Биљана
Разредна настава I-IV
2.
Вујин Данијела
Разредна настава I-IV
3.
Недимовић Снежана
Разредна настава I-IV
4.
Бороја Љиљана
Разредна настава I-IV
5.
Лонић Гордана
Разредна настава I-IV
6.
Славнић Милка
Разредна настава I-IV
7.
Пантић Живојин
Разредна настава I-IV
8.
Бањац Милица
Разредна настава I-IV
9.
Драшко Јованка
Разредна настава I-IV
10.
Пиваров Наташа
Разредна настава I-IV
11.
Тегелтија Мирјана
Разредна настава I-IV
12.
Кнежевић Јелена
Разредна настава I-IV
13.
Панић Милица
Разредна настава I-IV
14.
Утјешановић Мира
Разредна настава I-IV
15.
Радаковић Јелена
Разредна настава I-IV
16.
Миловац Снежана
Разредна настава I-IV
17.
Коцкаревић Дијана
Разредна настава I-IV
18.
Зорић Сања
Разредна настава I-IV
19.
Рацковић Сања
Разредна настава I-IV
20.
Михајловић Јадранка
српски језик
21.
Устић Плеше Марина
српски језик
22.
Ђурић Зорица
српски језик
23.
Коцкаревић Ђорђе
српски језик
24.
Репија Снежана
енглески језик
25.
Видовић Татјана
енглески језик
26.
Трипковић Ана
енглески језик 
27.
Радман Сања
енглески језик
28.
Граховац Маријана
ликовна култура
29.
Шкуљец Растислав
ликовна култура
30.
Пајић Светислав
музичка култура
31.
Јовановић Андријана
музичка култура
32.
Јосиповић Узелац Вера
историја
33.
Кокотовић Душанка
историја
34.
Совиљ Миа
географија
35.
Ђукић Љубица
географија
36.
Николић Стојанка
географија
37.
Хајдуковић Јандрић Гордана
физика
38.
Папић Крунија
физика
39.
Доротић Тамара
математика
40.
Шубатлија Весна
математика
41.
Станић Нада
математика
42.
Жнидарец Игор
математика
43.
Миливојевић Весна
биологија
44.
Дујић Ђукић Ангелина
биологија
45.
Сарић Адријана
хемија
46.
Драгићевић Снежана
техничко и информатичко образовање
47.
Капетановић Слађана
техничко и информатичко образовање
48.
Јојић Горан
физичко васпитање
49.
Ратајац Валентина
физичко васпитање
50.
Бороја Јована
физичко васпитање
51.
Војновић Милица
италијански језик
52.
Угљешић Снежана
грађанско васпитање
53.
Бјеловић Марина
немачки језик
54.
Бандобрански Кристина
верoнаука-српско православна
55.
Стојановић Мирослав
веронаука-српско православна
56.
Кораћ Милан
информатика и рачунарство
57.
Баји Жолт
информатика и рачунарство
58.
Пантелић Оља
продужени боравак
Ненаставно особље
1.
др Гордана Хајдуковић-Јандрић Директор школе
2.
Кораћ Милан Помоћник директора
3.
Јојић Горан Помоћник директора
3.
Кошарић Надежда Педагог
4.
Поповић Невенка Психолог
5.
Совиљ Бранка Секретар школе
6.
Зубер Верица Руководилац рачуноводства
7.
Латиновић Владимир Административно-финансијски радник
8.
Хорват Ивана Библиотекар

 









 
 
radnici_skole
 
raspored_casova
 
 
 
Školski casopis
 
Letopis